Kontakty

Chráňte sa štýlovo I.

Každý rok na celom svete sa u množstva ľudí prejavia pľúcne choroby spôsobené prácou v prašnom prostredí, ktoré môžu až v 60 % prípadov spôsobiť výrazné obmedzenia pracovných schopností, ba dokonca môžu vyústiť až v trvalú práce neschopnosť. Je dôležité sa chrániť tak, ako je to len možné, a to proti prachovým čiastočkám, ktoré môžu poškodiť pľúca.

Jednorazové masky málokedy priliehajú dobre k tvári, čím neposkytujú žiadanú ochranu.  Práve preto je dôležité, aby ste si vybrali dokonalú ochranu!

maska1AIR-ACE respirátor bol pôvodne vyrobený pre ľudí trpiacich rôznymi druhmi alergií a práve preto pozostáva z nealergických materiálov. Je navrhnutý tak, aby náustok, ktorý je vyrobený z jemnej prírodnej gumy, priliehal ku krivkám tváre. Pre zabezpečenie dokonalej priliehavosti je náustok vyrábaný v rozdielnych veľkostiach. AIR-ACE respirátor je zabezpečený veľkými oddelenými vdychovými a výdychovými ventilmi, ktoré zaručujú, že aj filter aj náustok zostanú suché a pohodlné. Správne tesnenie masky sa ľahko skontroluje testovacou zátkou. Veľká plocha filtra je najdôležitejšou časťou masky, pretože vytvára minimálny odpor pri dýchaní a predlžuje prevádzkovú životnosť masky, ktorá sa práve preto stáva lepšou, ako sú ostatné masky na trhu. Mriežka chráni filter a drží ho bezpečne tak, aby bola zaistená vzduchotesnosť. AIR-ACE respirátor je ľahké nasadiť a zosadiť. Nastaviteľná gumička okolo hlavy umožňuje nasadiť si masku jednoducho a pohodlne bez zbytočného tesnenia. Nízka hmotnosťergonomický tvar masky s ťažiskom blízko tváre umožňujú pracovať efektívne dlhú dobu bez pocitu únavy krku alebo krčných svalov. Výdychový ventil chráni nositeľa okuliarov pred ich zahmlievaním. AIR-ACE respirátor môže byť doplnený priehľadným ochranným štítom v situáciách, ktoré si vyžadujú ochranu očí. Ochranný štít sa ľahko pripojí priamo na masku a efektívne chráni pred prichádzajúcimi zásahmi čiastočiek dokonca aj zospodu.

maska2AIR-ACE respirátor je schválený ako polomaska podľa Európskych štandardov EN 140 a certifikovaná CE značkou. Všetky časti masky sú vyrobené z recyklovateľných a laboratórne testovaných materiálov. Prachový filter je schválený Európskymi štandardami EN 143 a efektívne chráni pred nezdravými a nebezpečnými čiastočkami. K prachovému filtru sa môže použiť aj pachový filter na odstránenie nepríjemných pachov. Malo by sa zvýrazniť, že tento pachový filter nie je schválený na ochranu pred plynmi a výparmi. Na takúto ochranu pred toxickými čiastočkami či plynmi sa používajú Elipse masky. AIR-ACE respirátory získali rôzne medzinárodné ocenenia pre ich jedinečný dizajn a funkciu.

Samozrejme, že AIR-ACE respirátory spĺňajú tri hlavné požiadavky: bezpečnosť, pohodlie a hospodárnosť! Jeden AIR-ACE filter jednoducho nahradí niekoľko jednorazových masiek, kvôli maximálnemu využitiu plochy filtra. AIR-ACE respirátory sú lepšie v každom ohľade voči konkurencii a poskytujú unikátne riešenie pre množstvo naliehavých problémov. Možnosti pre využitie masky sú limitované iba Vašou fantáziou!

AIR-ACE respirátor je perfektným riešením na ochranu Vašich pľúc!