Kontakty

Bezpečnosť

cierna flash

Bezpečnosť

Air-Ace bol pôvodne vyvinutý pre alergikov, a práve preto je vyrobený z nealergických materiálov.

Gumička okolo hlavy sa nastavuje prvýkrát za pomoci tvárového testu respirátora. Červená testovacia zátka sa používa na to, aby vykonala tvárový test priliehavosti respirátora a zabránila tak nesprávnej priliehavosti. 

Vďaka unikátne patentovanému systému vzduchových kanálikov v Air-Ace respirátore je horúci vydychovaný vzduch smerovaný nadol cez veľký samostatný otvor, ktorý čiastočne zabraňuje zahmlievaniu Vašich okuliarov a taktiež čiastočne ochraňuje filter pred zrážaním.

Vzhľadom k inteligentnému dvojventilovému systému so vstupným a výstupným ventilom je eliminované riziko zrážania a zohriatia. Pri používaní rôznych jednorazových masiek je výskyt zrážania a zohriatia rapídny, a preto sa s nimi pracuje veľmi nepohodlne. V najhorších prípadoch môže dôjsť až k výskytu vody v pľúcach!

Vysoko efektívne filtre typu P2 (R) alebo P3 (R) HESPA ® zaisťujú maximálnu filtráciu vdychovaného vzduchu. Pre viac informácii si pozrite sekciu FILTRE.

Priehľadná predná časť zabezpečuje správnu výmenu filtra, pretože nemusíte odstraňovať mriežku masky, aby ste videli filter.

Air-Ace ochranný štít Vás ochráni pred lietajúcimi časticami a je ľahko pripojiteľný k respirátoru. Pre viac informácií si pozrite sekciu PRÍSLUŠENSTVO.